K-Magazin

Geçtiğimiz Günlerde Idol Chart, “Oyuncu Olsa Bile Kimin Başarılı Olacağını Düşünüyorsunuz?” Temasına Oy Verdi

Anket dönemi 24 Mayıs – 30 Mayıs 2021 arasında bir hafta sürdü ve Trot şarkıcısı Lee Chan-won oy listesinin başında yer aldı. 67.838 oy aldı ve oyların yüzde 54’ünü aldı. İnsanların yarısından fazlası, oyuncu olsa bile başarılı olması muhtemel bir yıldız olarak Lee Chan-won’u seçti.

TV CHOSUN’un “Tomorrow is Mr. Trot” dizisi olarak popülerlik kazandıktan sonra, Lee Chan-won eğlence anlayışını ve oyunculuk becerilerini “Ppongsoongah Academy” ve “Playlisto” gibi eğlence programlarına düzenli olarak katılarak gösterdi.

Özellikle, güzel bir çocuk ve seksi bir beyin arasındaki sevimli görünüm, bir “oyuncu ödülü” ile karşılaştırılabilir. Sevimli bir çocuğa benzeyen Lee Chan-won, dudaklarını ısırdığında erkeksi bir adama dönüşür. Saf gülümsemenin arkasında, IQ’ların en üst %5’inin entelektüel çekiciliği var.

Bu oylamanın sonuçları olağanüstü popülaritesini gösteriyor.

Öte yandan, insanlar ‘Acha Sıralaması’ ve ‘Sınıf Sıralaması’ gibi çeşitli oylamalara katılabilirler.

“Acha Sıralaması”, bir bakışta haftanın en çok konuşulan şarkıcısını belirlemek için müzik/kayıt/yayın/SNS/yerli şarkıcıların portalı gibi büyük verilerin kapsamlı bir analizini sağlar.

“Sınıf Sıralaması”, yerli şarkıcıların objektif rakamlarını elde edemeyen fandom üyelerinin eğilimini, boyutunu ve sadakatini ölçen hayranlar tarafından yapılan bir tablodur.

Buna ek olarak, Idol Chart kendisini listeleri, haberleri ve toplulukları kapsayan kapsamlı bir K-pop sitesi olarak kurmaya çalışıyor.

Buna karşılık, K-POP uzmanları “Acha Raporu” ve “Yeni Şarkı Haberleri” menüleri aracılığıyla köşe yazıları, yıldız röportajları, vitrin alan makaleleri ve çeşitli K-POP haberlerini bildiriyor.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu