K-Magazin

BTS’i Simgeleyen “Borahae” İçin Ticari Marka Hakkı Başvurusu Yaparak Tartışma Yaratan Bir Şirket, Marka Başvurusunu Geri Çekti

BTS’i (BTS, RM, Jin, Sugar, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook) simgeleyen “Borahae” için ticari marka hakkı başvurusu yaparak tartışma yaratan bir şirket, marka başvurusunu geri çekti.

Tırnak şirketi Larariz 31’inde resmi web sitesinde “Borahae” markası için başvurusunu iptal ettiğini ve BTS hayranlarından özür dilediğini duyurdu.

Larariz, “Eylül 2020’de Borahae’nin ticari marka hakları için yapılan başvuru nedeniyle BTS’i seven hayranları endişelendirdiğim için derinden özür dilerim.” dedi. “Bugün şirket, Borahae’nin ticari markası için yaptığı başvuruyu hızla geri çekti.” dedi.

Larariz, “BTS’yi seven hayranlardan ve yetkililerden endişeleri için bir kez daha özür dilemek istiyorum” dedi.

Larariz, “Bir Koreli olarak, BTS’i K-Pop gelişimi için tüm dünyada sağlıklı kalması için desteklemeye devam edeceğim.” dedi.

“Borahae” BTS üyesi V’nin 2016 BTS hayran buluşmasıyla başladı, “Yedi renkli bir gökkuşağının son rengi gibi inanalım ve birbirimizi uzun süre sevelim.” “Borahae”den beri mor, BTS’in ve ARMY fandomunun sembolü olarak “Purple Heart” ifadesi ile sevildi.

Larariz’in 2020’de “Borahae” ticari markası için başvurusunun son zamanlarda ortaya çıkması tartışmalara yol açtı.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu