K-Drama HaberleriK-Magazin

Lee Cho Hee Üniversitede Park Seo Joon İle Arkadaş Olmak Hakkında Konuşuyor

Lee Cho Hee, üniversite günlerinde Park Seo Joon ile arkadaş olduğunu açıkladı!

29 Mayıs’ta KBS 2TV’nin “Come Back Home” bölümünde Park Jin Joo ve Lee Cho Hee konuk olarak bir araya geldi. Her iki aktris de aynı üniversiteye gitti —Seul Sanat Enstitüsü— ve gösteri sırasında bir noktada Park Jin Joo, okula da devam eden Park Seo Joon ile sınıf arkadaşı olduğunu söyledi.

“Aynı yıl ve Seo Joon ile aynı sınıftaydım.“ diye açıkladı, “bu yüzden bebek yıllarımızdan başlayarak aktörler olarak birlikte büyüdük.” dedi.

Yoo Jae Suk daha sonra Lee Cho Hee’ye Park Seo Joon’u da tanıyıp tanımadığını sordu ve “Evet. Okuldaki büyük öğrencileri ilk gördüğümde, yakışıklı olduğu için göze çarpan öğrenciydi. Gerçekten harika göründüğünü düşündüğümü hatırlıyorum.” dedi.

Lee Cho Hee hatırlamaya devam etti, “Hatta bir kez takılmak için evime geldi. Sabah derslerine gitmeden önce futbol oynadıktan sonra bir kez geldi.” dedi.

Park Jin Joo daha sonra profesörlerinden birinin üniversiteye geri döndüğü tahminini paylaşarak Mcs’yi şok etti. “Profesörümüz ders sırasında, yılımızdaki herkesin dışında, Park Seo Joon ve Park Jin Joo muhtemelen büyük yapan ilk kişi olacak ” dedi. “Ama Park Jin Joo muhtemelen hızlı bir şekilde ortadan kaybolacak çünkü çok çalışmıyor.” dedi.

Kameraya dönerek, bir gülümseme ile ekledi, ” Gelecekte daha çok çalışacağım, böylece sonsuza dek yanında kalabilirim.” dedi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu