K-LİSTE

Görselleriyle Göz Alıcı Yarı Koreli İdoller

K-Pop, yalnızca hayranlar için değil, sanatçılar için de küresel bir topluluğa dönüştü. Kore uyruklu olmayan veya yarı Koreli olan K-Pop idollerini görmek giderek daha yaygın hale geliyor. Aşağıdaki en çarpıcı yarı Koreli idollerden bazılarının listesine bir göz atın!

TOMORROW X TOGETHER’s Huening Kai

Huening Kai, Big Hit’in ilk uluslararası sanatçısı olarak kabul edilir. Babası Alman asıllı bir Amerikalı, annesi Koreli.

Jeon Somi

Hollandalı-Kanadalı-Koreli Jeon Somi, olağanüstü görsellerini defalarca gösterdi. Hayranları onun eşsiz güzelliğine aşık.

aespa’s Giselle 

Kısa süre önce çıkış yapan kız grubu üyesi Giselle, Japon bir baba ve Koreli bir anneden dünyaya geldi. Güzelliği inkar edilemez!

SEVENTEEN’s Vernon

New York’ta doğduğu sırada, SEVENTEEN’den Vernon, henüz beş yaşındayken Kore’ye taşındı. Babası Koreli, annesi ise Alman-Amerikalı.

MOMOLAND’s Nancy

Amerikalı-İrlandalı bir baba ve Koreli bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen MOMOLAND’dan Nancy, meleksel görsellere sahip. Aslında, güzelliği için defalarca viral oldu!

THE BOYZ’ Ju Haknyeon

THE BOYZ Haknyeon’un babası Hong Konglu, annesi ise Koreli. Yetenekli ve yakışıklı üye, tüm dünyadaki hayranlar tarafından seviliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu