K-Magazin

Dış Mekan Markası Colping, Jang Shin-young ve Kang Kyung-joon İle Bir TV-CF ‘Korea Camping’ Çağrısı Yayınladı.

Yeni yayınlanan reklam filmi, sıcak bir kamp atmosferi ve aile ilişkisini paylaşan bir kamp yaşamını ortaya çıkararak dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni Coughing CF, Jang Shin-young ve Kang Kyung-joon ile doğada kamp yapmayı doğal olarak eritiyor, kamplardan ve pikniklerden zevk almak ve günlük hayatlarında küçük zevklerin tadını çıkarmak isteyenlerin sempatisini çekiyor.

Colping CF, Jang Shin-young ve Kang Kyung-joon’un birlikte bir çadır kurmasını, birlikte kamp yemeklerini yediklerini ve kamp alanında birlikte el ele tutuştuklarını içeriyor.”

Colping, Kore Kampı Reklam Kampanyası ile birlikte GENÇ Kampüsü hedeflemek için çeşitli çevrimiçi pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Ayrıca, Korea Camping’in marka kimliğini daha da sağlamlaştırarak ve çeşitli kamp hatlarını güvence altına alarak her yaştan sempati duyabileceği bir kamp yaşamı oluşturmayı planlıyor.

Bir Kolping yetkilisi, “Kampçıların istediği bir kamp yaşamı bölümüyle, dokunulmamış çağda özel bir dokunuş anı yakalamak istedik ve bu reklamı, kıymetli bir yaşam ve kıymetli bir kamp yaşamı sunacak şekilde planladık,” dedi. “Bu sezon, daha çeşitli ve yeni Kolping öğeleri sunmaya odaklanacağız.” dedi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu