K-Magazin

Jin, Rolling Stone dergisine BTS’in verdiği röportajda müziği ve oyunculuk olanakları hakkında konuşuyor

Bugün Rolling Stone dergisi tarafından Jin ile yeni bir röportaj yayınlandı.

Sanatçı müziğinden, ilk oyunculuk yapma olasılığından bahsetti ve BTS’in başarısı hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Jin, müzikteki rock türünü sevdiğini ve grubun bu tarzda daha fazla şarkı yapmasını istediğini paylaştı. Daha önce, Jin “Dionysus”, “Fake Love”, “dis-ease” gibi şarkılarda rock benliğini gösterdi ve hem halktan hem de eleştirmenlerden büyük beğeni topladı.

Rolling Stone Jin: “yolumuza çıkan rock tarzı şarkıları reddedeceğimi sanmıyorum. Onlardan daha fazlasını yapabilirsek iyi olur, ancak uygun hissetmeli ve ekibimizin tarzına uymalıdırlar.”

Jin’in 28.doğum gününden 2 saat önce yayımlanan” Abyss”, yaşadığı mücadelelerle başa çıkmasına yardımcı oldu. Herkesi zorluklarını başkalarıyla paylaşmaktan ve yardım istemekte

n korkmamaya teşvik etti.

Rolling Stone Jin: “başlığın (Abyss) önerdiği gibi, şarkı sözlerini yazarken uçurumun derinliklerinde çok yalnız ve Çok üzgün hissediyordum. Ama aslında şarkıyı söyleme ve şarkıyı kaydetme süreci bu duyguların çoğunu hafifletti.”

Oyunculuğa gelince, Jin , zamanı geldiğinde oyunculuk yapacağını söylüyor. Şimdilik Jin , oyunculuk endüstrisinde bağlantılara sahip  , oyunculukta önemli bir yere sahip  olan BTS’nin bir üyesi Herkes onun muazzam doğal yeteneğini fark ettikten sonra Jin’in ilk kez oyunculuk yapması için büyük talep var.

Rolling Stone: “Bir noktada tekrar oyunculuk yapmayı denemek ister misiniz?”
Jin: “Hiçbir şey taşa oyulmuş değil. Akışa devam etmeyi ve hissettiğimi yapmayı seviyorum. Şu anda müziği gerçekten çok seviyorum, bu yüzden açıkçası müziğe daha çok odaklandığımı düşünüyorum.”

Daha önce idol, oyunculuk yapmak istediğini belirtti ve ” tek bir şeyi başarabiltikten ” sonra – müzik ve oyunculuk başarısı elde edebileceğini umuyordu.

Kim Seokjin’in ne dediğini hatırla
“Eğer bir şey taşırsan, iki şey alırsın ve eğer iki şey taşırsan, dört şey alırsın. Şimdi yaparsam, daha sonra daha büyük bir şansım olur. Bu nedenle, şimdilik çok çalışacağım ve bana verilenlere sadık kalacağım.”

Hayranlar, şarkıcı ve besteci olarak solo çıkışını yaptıktan sonra uzun zamandır beklenen bir çıkış yapmasını bekliyorlar, çünkü Jin birçok kez kendi müziğini yazmaya çok odaklandığını ve meslektaşlarından ilham aldıktan sonra planlarında bir mixtape olduğunu ima etti.

BTS’in halka açık konser konuşmasında; Jin, kendini daha fazla yansıtabildiğini ve hayatını analiz edebildiğini söylüyor. Ayrıca daha fazla dinlenebildi ve şimdi daha sağlıklı hissetmesini sağlıyor. Sanatçı, şimdi en sevdiği şeylerin şarkı söylemek, film izlemek, oyun oynamak vb.olduğunu söylüyor.

Rolling Stone Jin: “özellikle turneye çıktığımızda, kendimi düşünmek ve bana neyin neşe verdiğini, beni neyin rahatlattığını bulmak için zaman yoktu. Bir yıl boyunca tatile çıkmak bana ne istediğimi ve kim olduğumu gerçekten yansıtmam ve kendimi sevmeyi öğrenmem için bir şans verdi.”

Jin ayrıca , televizyondaki bir varyete şovunun önizlemelerinden sonra görünüşüyle süper viral hale geldiğinden bahsetti 

Rolling Stone Jin: “Kore’de popüler ve ünlü bir şov olan bir varyete şovu çekmeye gittik ve bunlardan birini bir süredir yapmadık. Ne kadar yakışıklı olduğum konusunda çılgına döndüm [gülüyor]. “

Bugün Jin yine mükemmel görünüşüyle herkesi şok etti . Yaklaşan BTS single’ının yeni tanıtımlarında(Butter)  Jin çok ateşli görünüyor.

İkinci resimde  Jin , altında tül olan bir elbise giyiyor .

Onun eşsiz güzelliği herkesi etkiledi ve Jin Dünya çapında 26 ülkede trend oldu ve birkaç dakika içinde Twitter’da 8. sıraya yerleşti.

[#JinTrend ] Seokjin, ‘Butter’ Teaser Photo 2’nin yayınlanmasının ardından 287 bin tweet ile DÜNYA ÇAPINDA 8. sırada yer alıyor.@BTS_twt
Seokjin, Dünya Şampiyonası’ndan sonra ilk 10’da trend olan tek üye.#ButterTeaser5 . onun gücü

İngiltere dahil bazı ülkelerde bile trend oldu: 

#JinTrends Seokjin, Birleşik Krallık’ta trend olan tek üye #ButterTeaser5 #진#JIN#SEOKJIN#ジン @BTS_twt

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu