K-LİSTE

BTS Üyelerinin “Butter” Teaser’ında Giydiği Kıyafetler

BTS kısa süre önce, 21 Mayıs’ta yayınlanacak geri dönüş şarkıları “Butter” için tanıtım videosu yayınladı. 23 saniyelik fragmanda, üyeler kafalarını şarkının ritmine göre salladılar. Hepsi benzer tarzda kıyafetler giydiler ve gerçekten her bir üye mükemmel gözüküyordu. Sizin için tanıtım videosunda bazı üyelerin giydiği kıyafetleri ve fiyatlarını derledik.


1. Jungkook

Jungkook tanıtım videosunda uzun saçları ve havalı duruşuyla tam bir rockstar gibi duruyordu. Videoda Versace’nin “Kristalle süslenmiş Kruvaze Blazer”ını (kıyafetin adı bile pahalı duruyor) giydi ve bu ceket’in fiyatı tam tamına 5.500$


2. J-Hope

Sarı saçları ile J-Hope herkesin dikkatini çekti. BALMAIN Paris’in “Sonbahar öncesi 2021” koleksiyonundan omuzları dolgulu kalın bir blazer giymişti.


3. Jin

“Dünya Çapında Yakışıklı” Jin, bu teaser’da takma adının ona mükemmel bir şekilde uyduğunu tekrar doğruladı! Beyaz kıyafetleri ile kalabalığın arasından sıyrıldı, Saint Laurent’in 3.087$’a satılan “Tek Sıra Düğmeli Yün Blazer”ını giydi!


4. RM

RM, sadece ayakta dursa bile yakışıklılığıyla viral olabilir. RM videoda, BALMAIN’in “İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu” ndan bir blazer ceket giydi.


5. Aksesuarlar

Ve son olarak, üyelerin giydiği aksesuarları unutamayız! V, 725$’a satılan CHANEL sallanan küpe setini taktı.

J-Hope, 875$’dan daha da göz alıcı bir fiyatı olan aynı markanın kolyesini taktı! Çekici bir altın, gümüş ve mor renk düzenine sahip metal ve elmaslar içeriyordu.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam Oy: 1

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu