K-Magazin

Krispy Kreme, Bu Ay Yayınlanacak BLACKPINK Temalı Donut’u Tanıttı

BLACKPINK daha önce “Dondurma” ile gelmişlerdi, şimdi hayranlara yeni tatlı olarak donut’ları getiriyorlar. Ünlü donut markası Krispy Kreme, bu ay piyasa sürmek üzere BLACKPINK temalı donut’lar satacaklar.

Daha önce BLACKPINK, defalarca yiyecek ve içecek sektöründeki firmalarla anlaşmalarda bulunmuştu. 2018’de BLACKPINK gazoz markası Sprite için yeni marka modelleri seçildi. Bununla birlikte BLACKPINK 2020’de, Pepsi’nin Asya-Pasifik bölgesinde firmanın sözcüsü olarak seçildi.

Pepsi, özel bir promosyon için BLACKPINK ile yeni bir gıda şirketi olan Krispy Kreme ile ortaklık yapıyor. Krispy Kreme, çok sayıda ülkede 1000’den fazla lokasyonu ile dünyanın en iyi halka zincirlerinden biridir. Bugün, Krispy Kreme’in Filipinler resmi Twitter hesabı, her BLINK’in canının çekeceği bir donut teaser’ı paylaştı.


Tweet’te BLACKPINK’ten söz edilmese de, donut’ın gruba göre yapıldığına hiç şüphe yok. Tweet’in açıklaması BLACKPINK’in pembe ve siyah kalp emojileriyle birlikte grubun sloganı “In your area”ya (bölgenizde) göndermede bulunuyor ve donut BLACKPINK’in resmi renklerine sahip. Fotoğrafın köşesine yerleştirilen “Powered by Pepsi”, bunun BLACKPINK’in markayla olan ortaklığının bir parçası olduğunu ortaya koyuyor.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu