K-Magazin

Marco Yakın Zamanda Hyebin İle Olan İlişkisi Hakkında Yalan Söylediğini İtiraf Ediyor

Marco, Momoland’ın Hyebin ile romantik ilişkisi onaylandığından beri ilk kez konuşuyor.

17 Mayıs’ta, eski ‘The Unit‘ proje grubu UNB’nin rapçisi, kişisel Instagram hesabına giderek hayranlarından özür diledi ve kısa süre önce sorun ortaya çıktığında halka açık bir sohbet odasında çıktıklarını reddettiğini kabul etti.

Marco :

Dün, açık bir sohbet odasında yaptığım çalışmalarla, bana güvenen ve bunca zamandır beni destekleyen hayranları ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrattım. Hayranları yalanlarla rahatlatmak istemek benim hatam.

Pek çok insana zarar verme olasılığından korktum ve hayranlarımın sevgisiyle tanıtım yapabilen biri olarak dürüstlüğün bir zorunluluk olduğu gerçeğini görmezden geldim.

Tek hissettiğim, zayıf muhakeme ve yalanlarımdan zarar gören hayranlardan özür dilemek. Üzgün olduğumu söylemek, benden zaten aldıkları hayal kırıklığı ve üzüntüden kurtulmak için yeterli olmayacak, ama kendimi düşünmeye devam edeceğim.

Seni bir daha hayal kırıklığına uğratmamaya çalışacağım, olgunlaşmamış davranışım için bana gönderdiğiniz eleştiriyi unutmayacağım ve kendimi tekrar düşüneceğim.

Bir kez daha özür dilerim. Üzgünüm.”

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu