K-Magazin

Şarkıcı Young Tak, Trotpic Doğum Günü Ödülünü Aldı

Trot kültürünü sevenleri destekleyen bir hizmet olan Trotpick’e göre Youngtak, Mayıs ayında doğum günlerine özel bir oylamayla etkinliğinin ana karakteri seçildi.

Trotpick’in doğum günü etkinliği oylara göre adım adım destekleniyor. Süratli seçme uygulamasına ve ana web sayfasına bir pop-up kutlama afişi asıldı ▲ 5000 puan çevrimiçidesteklemesi var. ▲ Doğum gününde Seodaemun İstasyonu’nda büyük ekranlarda destek gösterimlerinde bir hafta boyunca 200.000 puan topladı.

Youngtak 204.500 puanla yüzde 409’a ulaştı. Sonuç olarak, doğum günü olan 10 Mayıs – 16 Mayıs tarihleri ​​arasında dört etkinlik düzenlenecek ve Seodaemun İstasyonu kavşağının gösterimi, Trotpic uygulaması pop-up kutlama pankartının bugün (13 Mayıs) yayınlanması, çevrimiçi makaleler desteği ve Seul’deki Seodaemun İstasyonu’ndaki büyük elektronik kartın taranması bekleniyor.

Youngtak, Trotpic Weekly oylama erkek şarkıcı kategorisinde uzun süredir iktidarda ve istikrarlı popülaritesini gösteriyor. Ayrıca bu doğum günü etkinliği için hedef rakamlara ulaştı ve bir tırıs olarak güçlü varlığını yeniden teyit etti.

Youngtak’ın “Why are you coming out of there”, “Jjinya” ve “Blanket” gibi hit şarkıları var. Yakın zamanda, Kim Hee-jae’nin müzikal yeteneğini göstermek için yeni şarkısı “Follow Me” üretti.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu