K-Medya

Şarkıcı Lee Ji-hye Kötü Durumu Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı Ve DJ Olarak Çalıştığı “The Discovery of the Afternoon” da Oynamayı Bıraktı.

Ayın 10’unda, Lee Ji-hye’nin kötü durum nedeniyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Lee Ji-hye ajansından bir yetkili, Exports News’e bugün hastaneye kaldırıldığını çünkü durumunun hafta sonu aniden kötüleştiğini söyledi.

Lee Ji-hye şu anda MBC FM4U’nun “The Discovery of the Afternoon Lee Ji-hye” nin DJ’i ve SBS “Dongsangimong 2-You Are My Destiny” gibi çeşitli programlarda aktif olarak görünüyordu. Kişisel YouTube kanalı “Gwanjong Sister” aracılığıyla İnternet kullanıcılarıyla iletişim kurmaya devam etti.

Lee Ji-hye’nin hastaneye kaldırılmasıyla 10’unda yayınlanan “The Discovery of the Afternoon”, onun yerine müzikal aktör Kim Ho-young ile sunuculuk yapmaya devam ettiler.

Lee Ji-hye endişeli olanları rahatlatarak “Başlangıçta hastalanmadım veya rahatsızlanmadım” dedi. “Hastaneye kaldırıldım çünkü kötü bir durumdaydım çünkü dinlenmeye ihtiyacım olduğunu hissettim. Tam olarak ne kadar hastanede kalacağımı bilmiyorum ama çok uzun süre kalabileceğimi sanmıyorum. birkaç günlüğüne bir radyo DJ’i olmalı bırakacağım.” dedi.

Bir MBC radyo yetkilisi ayrıca, “Bu The Discovery of the Afternoon Lee Ji-hye için şimdilik yedek bir DJ olacak.” dedi.

Yedek DJ olarak oynayan Kim Ho-young, o günkü bir yayında, “DJ Shop’u (Lee Ji-hye) duyamadığınız için neler olduğunu merak ediyor olmalısınız, ama o biraz kötü durumda. Çünkü o çalışmakla meşguldü. Durumumdan dönene kadar dinleyiciler için koltukları dolduracağım” dedi. “Pek çok insan şaşırmış olmalı, ancak Lee Ji-hye durumunu düzeltene kadar ev sahibi benim, bu yüzden anlayışınızı ve desteğinizi rica ediyorum. Lee Ji-hye enerjisini dolduracak ve geri dönene kadar dinleyicilerle birlikte oynayacağım.” dedi.

Lee Ji-hye’nin hastaneye kaldırıldığını duyan internet kullanıcıları, Lee Ji-hye’nin iyileşmesi için “Ior ***”, “Lee Ji-hye’nin parlak tarafını şimdiden özledim” (gqw ***) ve “Gerçekten sağlık en iyisidir” (rtn **) dahil olmak üzere çeşitli destek mesajları da gönderiyorlar.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu