K-DramaK-Magazin

Oyuncular Park Bo-young ve Seo In-guk için ilk fantastik romantizm nasıl olacak?

tvN’in yeni Pazartesi-Salı dizisi “One Day the Fall of Our House” (Im Echo tarafından yazılmıştır / Kwon Young-il / Planning & Production Studio & New, Studio Dragon tarafından yönetilmektedir) 10 Mayıs’ta prömiyeri yapılacak “Destruction” Yok olan her şeyin sebebi olan varoluşun yok oluşuyla (Seo In-guk) hayatını yok olmamak için riske atan Tokyo’nun (Park Bo-young) tehlikeli hayat garantili fantastik romantizmi. JTBC draması “Beauty Inside” ı yazan yazar Im Echo-ri ve tvN draması “(I don’t know much) Family” nin yönetmeni Kwon Young-il’in ortak çalışması.

“Destruction” ın yayınlanmadan önce olası izleyicileri çekmesinin nedenlerinden biri, Park Bo-young ve Seo In-guk’un romantik kombinasyonu. Park Bo-young, tvN dramaları “Oh My Ghost”, “Abyss,” JTBC dizisi “Your Wedding” ve Seo In-guk, tvN dramaları “Reply 1997,” “King of High School” ” ile romantik bir güçtü. “100 Million Stars Falling from the Sky ” ve MBC draması ” Shopping King Louis ” . “Destruction” için beklentileri, her biri temsili eserlerini romantizmle yazdıklarından, yüksek olmaya başladı.

Daha önce, Park Bo-young ve Seo In-guk bir gün birbirleriyle tanışacaklarını söylemişti. Birbirimizin çalışmalarını ve birbirimizin oyunculuğunu görmek için sabırsızlanıyorduk. Yönetmen Yoo Je-won ile sırasıyla “Abyss” ve “High School Wife King” ile ilişkisi olan Park Bo-young ve Seo In-guk, fantastik romantizmde “Destruction” ile birlikte çalışacak.

Öncelikle, Park Bo-young, Seo In-guk hakkında, “Bir gün onunla bir işte buluşacağımı düşünmüştüm, ama onunla Tokyo’da tanıştığım için çok mutluyum.” Dedi. Seo In-guk, “Yakın yönetmen (Yoo Je-won) aracılığıyla aktör Park Bo-young hakkında çok şey duydum ve “Destruction “olarak onunla birlikte olmak güzeldi. Birlikte çalıştığımda, kendim için öğrenecek çok şeyi olan cennet gibi bir aktör “dedi.

Filmi yöneten yönetmen Kwon Young-il de Park Bo-young ve Seo In-guk’un kombinasyonuyla övündü. Yönetmen Kwon, “Destruction” ın yakın tarihli bir prodüksiyon sunumunda, Park Bo-young ve Seo In-guk medyasında “Kalbim yarışıyor” dedi. “İlk bölümden itibaren kayıtsız şartsız dört gözle bekleyebilirsiniz” dedi. İki oyuncu arasındaki kimya beklentilerini yükselterek, “Oyuncular arasındaki kimyaya mükemmel bir puan vermek istiyorum.” dedi.

İnsanlar değil, insanlar ve aşkın varlıklar arasındaki romantizmin ortamı da ilginçtir. “Destruction” ın, sadece 100 günlük zamanla sınırlı bir dönemin kurgusu ve kaybolma sebebi olan varoluşun yok oluşu ile kolayca hayal edilemeyecek bir romantizm atmosferi yaratması bekleniyor.

Sonunda romantizmle tanışan Park Bo-young ve Seo In-guk, “Destruction” ile hayatlarının işine ara verebilecekler mi? Dikkat, aşkın bir ilişkide tanışan iki aktörün aşkın bir sinerji yaratıp yaratamayacağına veya bir aşk anlaşmasının beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağına odaklanıyor. İlk bölüm 10’unda 21: 00’de yayınlanacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu