Uncategorized

OH MY GIRL, Zor Bir Dönemden Sonra Daha Güçlü Bir Şekilde Geri Döndü

OH MY GIRL, 10. mini albümü “Dear OH MY GIRL” ün 10’uncu günü öğleden sonra çıkışını anmak için çevrimiçi bir gösteri düzenledi. Üye Mimi, sağlık nedenleriyle olay yerine katılamadı.

Hyo-jung, “Geçen yıl çok fazla sevgi aldığımız için müteşekkirim. Sanırım bu, pes etmeden istikrarlı bir şekilde koşmanın bir sonucu. OH MY GIRL her seferinde adım adım ilerleyrek yavaşça yürüdü. Merdivenlerde ilerlemeye daha çok önem verdik.” dedi.

OH MY GIRL geçen yıl “Nonstop” ve “Dolphin” ile arka arkaya iki hit yaptı. Yalnızca All Kill müzik listelerini ve sekiz müzik programını kazanmakla kalmadı, aynı zamanda 100 milyon müzik akışını aştığı için Gaon Chart Platinum sertifikasını da aldı. Şimdiye kadar, iki şarkı müzik listelerinin en üstünde yer alarak sürekli olarak popülerlik kazanıyor.

“Büyüme Yolunda” bir kız grubundan “Tamamlanmış” bir grup haline gelen OH MY GIRL, yeni şarkıları “DUN DUN DANCE” ile konumunu sağlamlaştırmaya hazırlanıyor. Yeni şarkı, kendilerini uzaylı olarak tanımlayan OH MY GIRL’ün hikayesini içeren neşeli ama duygusal bir şarkıdır.

Jiho, “Yeni şarkıda bir yük vardı ama gelecekte size ne göstereceğim konusunda endişeliydim. OH MY GIRL’ün rengini korurken bir fark yaratmaya çalıştım. Bence bu OH MY GIRL’ün dönüm noktası” dedi. Arin, “Elimden geldiğince tadını çıkarmaya çalışıyorum. Lütfen sahnedeki üyelerin fantastik kimyasını izleyin” dedi güvenle.

Yeni albümde “Dun Dun Dance”, “DEAR YOU”, “My Doll”, “QUEST”, “Invitation” ve “Swan” var.

Seung-hee, “Albümdeki başlık şarkısı ve diğer şarkılar sıcak ve sağlıklı şarkılardan oluşuyor” dedi. “OH MY GIRL benzeri bir albüm olacak. Duyduğunuzda bağımlısı olacaksınız.” dedi. Hyo-jung ayrıca” ‘Oh My Girl’ adı ilk albüm dışında albüm adına hiç dahil edilmedi” dedi. “Hikayemizi anlatıyor. Büyüme hikayemizden birbirimize söylediğimiz bir kelime gibi gelen kelime seçimi şarkısı oldu. Atmosfer aydınlık olsa da Oh My Girl’ün duygularını da eritti. Enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda dinleyin.” dedi.

Bu yıl yedinci yılını dolduran OH MY GIRL’ün yeni albümünü yayınlamadan önce de üyelerin sağlık sorunları ve çeşitli tartışmalarından dolayı zor bir dönem geçirdi. OH MY GIRL zorlu bir kış geçirdi ve kendisiyle uzun bir kavga etmiş gibiydi. Kendine inanma süreci harikaydı, ama bunu hatırlıyorum çünkü soğuk bir kış gibiydi. Daha çok çalışacaklar çünkü kış tekrar gelebilir.

Ayrıca zor bir dönemden geçerken daha da güçlendiklerini söyledi. “İçte ve dışta ilk çıkışımızın başlangıcında olduğumuzdan çok daha olgunuz. Kız grubu olmamızdan bu yana yedi yıl geçti ve zaman çok hızlı geçti. Her ana sadık kaldık ve biz büyümeye devam edeceğiz.” dediler. Aynı zamanda, OH MY GIRL dileğini dile getirerek, ” ‘Oh My Girl’ ismini duyurmak ve ‘OH MY GIRL’ ün yoluna öncülük etmek istiyoruz’ dediler.

OH MY GIRL’ın 8. mini albümü “Dear OH MY GIRL” aynı gün 18.00’de yayınlandı.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu