K-Magazin

Lee Chan-won, KBO profesyonel beyzbol Samsung Lions’ın resmi YouTube kanalı “Lions TV” de yer aldı

7 Mayıs’ta Lions TV, “Kim Min-soo ve Won Tae-in, eskiz defteri pilini kazanmak için işbirliği yaptı.” Duckout Row 1 (5.7 Lotte maçı) “başlıklı bir video yayınlandı.

Uzun süredir Lions hayranı olarak bilinen Lee Chan-won videoya yorum yaptı.

Filtreleme yapmadan beyzbola olan sevgisini gösterdi ve “En iyi Samsung, lütfen bugün tekrar kazan” diyen bir mesaj bıraktı.

Beyzbol hayranları, şarkıcı olduktan sonra beyzbol hayranı olmayı asla bırakmayan Lee Chan-won’u “Chan neden buradan çıkıyor?” Diyerek karşıladılar. “Gerçekten ortaya çıktı !!” “Tekrar ne zaman yayınlamak istiyorsunuz!” ve “Lee Chan-won’un tadı bugünlerde beyzbol gibi.” gibi yorumlar aldı.

Bu arada, Lee Chan-won geçen yıl 15 Ekim’de “SK: Samsung” beyzbol yayınında özel bir görünüm yaptı ve profesyonel caster da dikkate değer bir geri dönüş yaptı ve olumlu tepkiler aldı.

Şu anda, Ji Sung-mi’nin duyusu, iletişim becerileri ve Ji Sung-mi, spor ve eğlencede iyi olan çok yönlü bir yeteneğin doğuşunu müjdelemek için yeterliydi.

Aslında, Lee Chan-won 27 Nisan’dan beri her Salı akşamı saat 22: 00’de CHOSUN TV’de yeni tanıtılan “Hwa Request Baekjeon”da mükemmel bir sunucu oldu.

Başlangıçta yapım ekibi, “Spor yayıncılığında özel bir yeteneğe sahip olan Lee Chan-won’un ‘Hwa Requisition Baekjeon’ için doğru sunucu olduğunu düşünmüştüm ve Lütfen Lee Chan-won’un yeni ilerlemesini dört gözle bekleyin.” dedi.

Bu yüzden Lee Chan-won’un sevdiği şeylerin tadını çıkarmak için başarılı hamlesini dört gözle bekliyoruz.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu