K-Magazin

Aktris Lee Ha-nui, Venus ile 10 yıl üst üste özel model sözleşmesini yeniledi

Aktris Lee Ha-nui, bir iç çamaşırı markasının en uzun soluklu ilham perisi olarak Venus ile 10 yıl üst üste özel model sözleşmesini yeniledi.

Lee Ha-nui’nin ajansı Human Entertainment, “Lee Ha-nui, iç çamaşırı markası Venus ile olan güçlü güvene dayalı özel model sözleşmesini yeniledi ve 10 yıldır özel model kariyerine devam ediyor. Bu daha da anlamlı çünkü iç çamaşırı endüstrisindeki en uzun rekor. ” dedi.

Lee Ha-nui, 2012’de ilk kez Venüs için özel model olarak seçildiğinden bu yana 10 yıldır Venüs’ün yüzü.

Lee Ha-nui, daha önce büyüleyici bir çıplak tonlu elbise ve siyah büstiyer bir elbise ile hacmi vurgulayan ve pembe dar bir ceket içinde iç giyim olmadan cesur bir stili mükemmel bir şekilde ortaya çıkaran Venüs’ün iç çamaşırı resimlerini sundu ve son zamanlarda dekolte bir görünüm yarattı. sütyeni hafifçe ortaya çıkaran mavi bir elbise.

Venüs, “Lee Ha-nui’nin sağlıklı ve parlak pozitif imajı, tüketici güven inşasını etkiliyor. Lee Ha-nui, Venüs’ün takip ettiği “sağlıklı ve lüks güzellik” değerine uyan ve marka ile sinerjiyi en üst düzeye çıkaran bir model, bu yüzden biz arka arkaya 10 yıldır birlikteyiz.” dedi.

Bu arada Lee Ha-nui, “Killing Romance” ve “Alien + Alien” filmlerini başlattı ve şu anda “The Ghost”u çekiyor ve kısa süre önce mali suç araştırma filmi “Black Money” ile En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Film Ödülü’nü kazandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu