Uncategorized

20 Çinli hayatta kalma şovu, eskiden K-Pop idolü olan katılımcılar

Güney Kore’deki hayatta kalma şovlarının yükselişinin ardından Çin, çoğunluğa atladı ve idol hayatta kalma şovlarının kendi versiyonlarını üretti. Birçoğu NINE PERCENT ve Rocket Girls gibi harika gruplar yarattı. Bu dizileri izlerken, beklemediğiniz bazı tanıdık yüzler görebilirsiniz! İşte eskiden (ya da hala) K-pop idolü olan 20 Çinli hayatta kalma şovu yarışmacısı! Bu liste, K-pop gruplarında çıkış yapmamış eski K-pop stajyerlerini içermiyor.

1. Liang Hui

Daha çok Hui olarak bilinen Liang Hui, 2018’de iQIYI’nin ‘Idol Yapımcısı’ yarışmacısıydı. Şovda yarışmadan önce, 2015’te Güney Koreli erkek grubu 24K’da çıkış yaptı. 2017’de gruptan ayrıldı. ‘Idol Yapımcısı’, D’nin ilk değerlendirme notunu aldı ancak F’ye tekrar değerlendirildi. 8. bölümde gösteriden ayrıldı. Onaylanmamasına rağmen, sahte oylar verdiği için gösteriden çıkarıldığı söyleniyor.

2. Qin Fen

Roi olarak da bilinen Qin Fen, K-pop erkek grubu The LEGEND’in eski bir üyesiydi. Grup, şirketleri SS Entertainment ile ilgili sorunlar nedeniyle 2017 yılında dağıldı. 2018 yılında iQIYI hayatta kalma şovu ‘Idol Yapımcısı’ nda OACA kapsamında stajyer olarak yarıştı. İlk değerlendirmelerde B aldı ancak tekrar F’ye değerlendirildi. 18. sırada bitirdi.

3. Deng Bin

Deng Bin, iQIYI’nin ‘Idol Yapımcısı 2’ olarak da bilinen ‘Youth With You’ programında yarıştı. 43. sırada bitirdi. Gösteriye katılmadan önce, Güney Koreli-Çinli erkek grubu Varsity’nin bir üyesiydi. 2017’de çıkış yaptılar ancak o zamandan beri dağıldılar. “Sizinle Gençlik” programında bulunduğu süre boyunca, ilk değerlendirme notu olarak D aldı ve bu notu ikinci değerlendirmede de sürdürdü.

4. Anthony/An Dongni

Anthony, Deng Bin gibi, Varsity’nin eski bir üyesiydi. Kendisi Amerikalı-Çinlidir ve Çince ve Korece konuşmayı öğrenirken akıcı bir şekilde İngilizce konuşmasıyla tanınırdı. Gösteride bulunduğu süre boyunca, ilk değerlendirme notu olarak D aldı ve bu notu ikinci değerlendirmede de sürdürdü. 46. sırada bitirdi.

5. Li Wenhan

Li Wenhan, Yuehua Entertainment bünyesindeki Güney Koreli-Çinli bir erkek grubu olan UNIQ’nun bir üyesidir. 2019 yılında mevcut şirketini temsil ettiği ‘Youth With You’da yarıştı. İlk değerlendirme notu B aldı ve ikinci değerlendirme sırasında A’ya geçti. İlk sırada bitirdi ve UNINE proje grubunun merkezi olarak çıkış yaptı.

6. Casper

Ka Shibo veya Chu Xiaoxing olarak da bilinen Casper, Cross Gene’nin eski bir üyesidir. Grupla 2012’de çıkış yaptı ve 2019’da ayrıldı. Daha önce KBS hayatta kalma şovu ‘The Unit’de yarıştı, ancak elendi. Bundan sonra, 2018’de Çin şarkı şovu ‘Sing Out’da yarıştı. 2019’da iQIYI’nin’ Youth With You ‘programında yarıştı. Ancak, gösteriden çekildi. Nedeni belirtilmemiş olsa da, Casper hakimlerle görüştükten ve ekibinin turlardan birini neden kaybettiğini sorduktan sonra çekilmek zorunda kaldığı tahmin ediliyor.

7. Manny

Man Ni veya Xiao Dongcheng olarak da bilinen Manny, Varsity’nin eski bir üyesidir. 2017’de Güney Koreli-Çinli grupla çıkış yaptı, ancak o zamandan beri dağıldılar. 2019’da ‘Seninle Gençlik’ üzerine yarıştı. Gösteride bulunduğu süre boyunca, ilk değerlendirme notu D aldı ve B sınıfına yeniden değerlendirildi. Gösteriyi 58. sırada bitirdi.

8. Qiu Bohan

Qiu Bohan, ‘Sizinle Gençlik’ yarışmasında yarışan bir başka eski Üniversite üyesidir. Gösteride geçirdiği süre boyunca, ilk değerlendirme notu D aldı ve daha sonra A sınıfına yeniden değerlendirildi.

9. Yao Mingming

Çoğu K-pop hayranı Mingming’i eski bir Pledis Entertainment stajyeri ve neredeyse SEVENTEEN üyesi olarak bilir. 2017’de BLK’da giriş yaptı. YG Entertainment hayatta kalma şovu ‘MIXNINE’a katıldı, ancak ilk kadrosunu yapmadı. BLK 2018’de dağıldı ve 2019’da Mingming ‘Sizinle Gençlik’ için yarıştı. Gösteride bulunduğu süre boyunca, ilk değerlendirme notu C aldı ve ikinci değerlendirmede bu notu korudu. Gösteriyi 3. sırada bitirdi ve UNINE proje grubunun bir üyesi olarak çıkış yaptı.

10. Meng Meiqi

Meiqi, 2016 yılında Cosmic Girls olarak da bilinen WJSN’nin bir üyesi olarak çıkış yaptı. Şu anda gruptan bir ara veriyor. 2018’de ‘Produce 101 China’da yarıştı. Gösteride bulunduğu süre boyunca, ilk değerlendirme notunu A aldı ve ikinci değerlendirmede bu notu korudu. Şovu 1. sırada bitirdi ve Rocket Girls’ün merkezi olarak giriş yaptı.

11. Wu Xuanyi

Meiqi gibi Xuanyi de 2016 yılında WJSN üyesi olarak çıkış yaptı. Şovda geçirdiği süre boyunca, ilk değerlendirme notu B aldı ve ikinci değerlendirmede A sınıfına geçti. Gösteriyi 2. sırada bitirdi ve Rocket Girls üyesi olarak çıkış yaptı. Şu anda WJSN’den ara veriyor.

12. Gao Jialiang

JG olarak da bilinen Gao Jialiang, Cross Gene’nin eski bir üyesidir. Grupla 2012’de çıkış yaptı ancak aile sorunları nedeniyle 2013’te ayrıldı. 2018’de Çin şarkı şovu ‘Sing Out’ta yarıştı. 2019’da Çin hayatta kalma şovu’ Produce Camp 2019’da yarıştı. Gösteride geçirdiği süre boyunca, ilk A derecesini aldı ve bu notu korudu. Gösteriyi 14. sırada bitirdi.

13. Liu Xiening

Sally olarak da bilinen Liu Xiening, Gugudan’ın eski bir üyesidir. 2016 yılında grupla çıkış yaptı ve 2020’de dağıldıklarında gruptan ara verdi. 2020’de ‘Produce Camp 2020’ yarışmasına katıldı. Gösteride geçirdiği süre boyunca, ilk A derecesini aldı, ancak ikinci değerlendirmede C olarak yeniden değerlendirildi. Gösteriyi 6. sırada bitirdi ve BonBon Girls 303 ile çıkış yaptı.

14. Xu Xiaohan

Wang Hami olarak da bilinen Xu Xiaohan, K-pop grubu D.Holic’in eski bir üyesidir. Grup 2014’te çıkış yaptı ve 2017’de dağıldı. 2020’de ‘Produce Camp 2020’de yarıştı. Şovda geçirdiği süre boyunca, ilk derece F aldı, ancak ikinci değerlendirmelerde B Sınıfına yükseldi. Gösteriyi 16. sırada bitirdi.

15. Lana

Lana, 2019’da çıkış yaptı ve K-pop’un ilk solo Rus idolü olarak biliniyor. 2020’de Çin hayatta kalma şovu ‘Produce Camp 2020’de yarıştı. Şovda geçirdiği süre boyunca, ilk C derecesini aldı ve ikinci değerlendirmede B sınıfına geçti. Gösteriyi 22. sırada bitirdi. Aynı yıl Lana, Çin realite hayatta kalma şovu ‘Bravo Youngsters!’ Te yarıştı.

16. J-Jin

Zhan Zhan olarak da bilinen J-Jin, K-pop grubu Limitless’in bir üyesidir. Grupla 2019 yılında çıkış yaptı. Şirketleri ONO Entertainment kapanırken grup dağılmadı. 2021’de ‘Seninle Gençlik 3’ yarışmasına katıldı. İlk değerlendirme notu C aldı ve ikinci değerlendirmede bu notu korudu. Gösteriyi 109. sırada bitirdi.

17. Handong

Handong, Dreamcatcher üyesidir. 2017’de grupla çıkış yaptı ve şu anda onlarla birlikte promosyon yapıyor. 2020’de gruptan ‘Youth With You 2’de yarışmak için kısa bir ara verdi. Gösteride geçirdiği süre boyunca, C’nin ilk değerlendirmesini aldı. Daha sonra ikinci değerlendirmede F sınıfına, ardından üçüncü değerlendirmede D sınıfına geçti. Gösteriyi 56. sırada bitirdi.

18. Wang Mengyu

Aurora olarak da bilinen Wang Mengyu, NATURE üyesidir. Grupla 2018’de çıkış yaptı ve 2020’de gruptan ‘Youth With You 2’ye katılmak için kısa bir ara verdi. Gösteride geçirdiği süre boyunca, B’nin ilk değerlendirmesini aldı. Daha sonra ikinci değerlendirmede F sınıfına, ardından üçüncü değerlendirmede D sınıfına geçti. Gösteriyi 109. sırada bitirdi.

19. Lin Fan

Marco Lin olarak da bilinen Lin Fan, Çin-Güney Koreli kız grubu FANXYRED’in bir üyesidir. Grup ilk olarak 2017’de Çin’de ACRUSH adıyla çıkış yaptı. 2019’da Güney Kore’de yeni bir grup adıyla çıkış yaptılar. 2020 yılında ‘Youth With You 2’de yarıştı. Lin Fan’ın gösteride olduğu süre boyunca, C’nin ilk değerlendirmesini aldı. Daha sonra ikinci değerlendirmede A sınıfına, ardından üçüncü değerlendirmede C sınıfına geçti. Gösteriyi 21. sırada bitirdi.

20. Lu Keran

K olarak da bilinen Lu Keran, FANXYRED’in ‘Youth With You 2’ yarışmasında yarışan bir başka üyesidir. Gösteride geçirdiği süre boyunca, B’nin ilk değerlendirmesini aldı. Daha sonra ikinci değerlendirmede C sınıfına geçti ve üçüncü değerlendirmede bu notu korudu. Gösteriyi 9. sırada bitirdi ve THE9 proje grubu ile çıkış yaptı.

Kimseyi özledik mi? Aşağıdaki yorumlarda bize anlatın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu