K-Drama

‘Yumi’s Cells’in Çıkış Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

Yumi’s Cells, 25 Ağustos’ta tvN ağında yayınlanacak. Yaklaşan şov, her Çarşamba ve Perşembe prömiyeri yapılacak olan toplam 14 bölümden oluşacak. Konu ve oyuncu kadrosunun yanı sıra, şovla ilgili başka hiçbir ayrıntı bırakılmadı. Oyuncu kadrosunun hayranları yeni tanıtımlara ve posterlere tanık olmak için bekliyorlar ve yakında çıkacaklarını umuyoruz.

Gösteri Güney Kore’de tvN ağında yayınlanacak. Ancak bölge dışında yaşayan kişiler buna çevrimiçi olarak erişebilir. Gösteri, Rakuten Viki gibi akış hizmetlerinde izlenebilir. Netflix’te başka pek çok Kdrama yayınlanabilir, ancak şu anda Yumi’s Cells ile ilgili herhangi bir güncelleme bulunmamaktadır.

Oyunculara gelince, Yumi’s Cells’in başrollerinde Kim Go Eun (Cheese in the Trap, The King: Eternal Monarch), Go Woong rolünde Ahn Bo Hyun (Itaewon Class, Kairos), Lee Yoo Bi (Pinocchio, Gu Family Book) Ruby rolünde ve Park Ji Hyun (Do You Like Brahms?, Your Honor) Seo Sae Si rolünde.

Ekip başka hiçbir yardımcı oyuncu ve konuk göstermedi. Şu anda sadece başroller ve Minho’nun özel görünümü hakkında bilgi sahibiyiz. Ancak, bilgi çıkar çıkmaz sizi bilgilendireceğimizden emin olacağız.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu