K-Pop

Kore Medyası, G-Dragon’u Yüksek Profilli Lüks Markaların Koreli İdolleri Seçmesinin Nedeni Olarak Gösteriyor

Son zamanlarda, yüksek profilli lüks markalar tarafından işe alınan bir yerli idol dalgası var. BTS, Louis Vuitton ile, Gucci, EXO üyesi Kai ile ve daha fazlası.

Kore Medyası, bu lüks markaların elçileri olan Koreli idollerin bağlantısının tarihini analiz etti. Chanel’in 2015 Paris Moda Haftası şovuna G-Dragon’un Elçi olarak dahil edildiğini vurguladılar. Asyalı yıldızlar için bir ilk, moda idolleri için çok önemli bir andı. Muhabir Woo Hyung-jun bu olay hakkında konuşuyor: “O zamandan beri yerli idoller lüks eşya endüstrisinin temsilcileri olarak görünmeye başladı.”

G-Dragon, 2009’da olduğu gibi, o zamanlar 21 yaşındaki BIGBANG üyesine Louis Vuitton sponsorluğunda olduğu gibi, yüksek markalar için yeni değil. Louis Vuitton, G-Dragon’un ilk albüm projesine giyim sponsoru olarak imza atarken, bu yüksek markanın tarihinde Kore’den herhangi bir şeye sponsorluk yapan ilk kez oldu.

O zamandan beri, aktris Bae Doona, Louis Vuitton’un ilk Kore büyükelçisiydi.

Kai, Gucci’nin büyükelçisidir.

BLACKPINK üyelerinin her biri çeşitli lüks markaların elçisidir. Chanel için Jennie, Dior için Jisoo, CELINE için Lisa ve YSL Saint Laurent için Rose.

Ve son olarak, Louis Vuitton için BTS.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu