K-Pop

BTS’den Suga, “Yoongi taslağı” Sonunda sona Ererken Dünya Çapında Trend Oluyor

4 Mayıs 2021’de BTS’den Suga, yeni özçekimler bıraktı ve sonunda BTS’in varyete şovu “Run” da göründüğü için dünya çapında trend oldu.

Suga, hem Twitter’da hem de Weverse’de bir selfie düşürdü, yakışıklı görüntüsüyle Army’nin kalbini büyüledi ve platformlardaki özçekimleri arasındaki zıtlıktan onları çılgına çevirdi.

Kameraya yumuşak bir bakışla bakarken kaşlarını kapatan kabarık patlamalarıyla Twitter’da parlak bir şekilde gülümserken görülüyor ve “Yağmur yağıyor” yazıyor.

Bu arada, Weverse’de rüya gibi bir görünüme bürünerek, özel fotoğrafların yalnızca hayranları için nasıl ayrıldığına dair şaka yapıyor.

Aynı gün Suga, yedi haftalık bir aradan sonra BTS’in varyete programı “Run” a çıktı ve hayranlarını hem onu ​​özlemekten hem de onu mutlu ve sağlıklı görmekten ağlattı ve gülümsedi.

Görünüşünün ardından hayranları rapçiyi ne kadar özlediklerini paylaştığı için Twitter gibi çeşitli platformlarda dünya çapında trend oldu.

Suga, BTS’in yeni single’ı “Butter” için konsept videoları düşerken yine dünya çapında trend oldu. Ordunun “Yoongi taslağı” dediği şeye bir son vermek.

Suga için mutlu ve sağlıklı bir gelecek diliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu