K-Magazin

Model ve oyuncu Lee Soo-hyuk, Park Bo-young’un Instagram açılışını aktif olarak tanıttı.

4 Mayıs sabahında, model ve aktör olan Lee Soo-hyuk kişisel Instagram hesabından “Park Bo-young’un Instagram açılışını kutlamak için. Lütfen bizi takip edin!” Aktris Park Bo ile bir fotoğraf paylaştı.

İkili dizi setinde kahve kamyonunun önünde sevgiyle poz veriyor. Özellikle yüzünün yarısını kıyafetlerle kapatıyor ve kameraya aşık gibi bir güçle bakarak güzelliğine katkıda bulunuyor.

Lee Soo-hyuk aydınlanmış yorumuyla kısa süre sonra gülümsedi, “-Instagram ve gerçeklik -… yarın silinecek.” Aslında, Park Bo-young yedi gün önce ilk Instagram açılışını bildirdi ve hesabı BH Entertainment ile işletiyor. Sadece iki gönderiye rağmen, Park Bo-young’un popülaritesi 379.000 takipçiye ulaşarak gerçekleşti.

Bu arada Lee Soo-hyuk ve Park Bo-young, aktörler Seo In-guk ile birlikte tvN’in yeni Pazartesi-Salı dizisi “One Day, Falling Into My Door” (Kwon Young-il’in yönettiği / senaryo Im Echoi’nin) / Planlama ve Üretim Stüdyosu ve Studio Dragon) oynuyorlar.

Drama, “Myol Mang” (Seo In-guk) ve hayatını riske atan bir insan olan “Dong-kyung” (Park Bo-young) arasındaki birbirine sıkı sıkıya bağlı bir fantastik romantizm olarak 10 Mayıs (Pazartesi) saat 21: 00’de gösterime girecek.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu