K-Magazin

Aktris Seo Ye-ji, Tartışmaya Rağmen Baeksang Sanat Ödülleri Popüler Oylamasında Ezici Bir Liderliği Ele Geçirdi

Baeksang Sanat Ödülleri sekreterliği, “Tik Tok Popülerlik Ödülü” için saat 11: 00’den 23: 59’a kadar sekiz günlük bir oylama yapacak.

Şu anda Kim Sun-ho, Kim Soo-hyun, Song Joong-ki, Kim So-hyun ve Shin Hye-sun da dahil olmak üzere 35 erkek ve 34 kadın aday gösterildi.

Kadın adaylar arasında Seo Ye-ji olağanüstü bir performans sergiliyor. Ancak Seo Ye-ji’nin Baeksang Sanat Ödülleri’nde görünüp görünmeyeceği henüz belli değil.

Seo Ye-ji’nin 2019’da aktör Kim Jung-hyun ile çıktığından ve senaryonun kadın oyuncularla etkileşime girmeyecek şekilde revize edilmesini ve manipüle edilmesini talep ettiğinden şüpheleniliyor.

Ayrıca, okul şiddeti, İspanyol üniversitelerindeki akademik geçmişinde sahtecilik ve personelin aşırı güç kullanımı da dahil olmak üzere kişisel hayatı nedeniyle halk tarafından eleştirildi.

Öte yandan, bu yılki Baeksang Sanat Ödülleri, 1 Mayıs 2020’den 11 Nisan 2021’e kadar olan karasal, genel TV, kablo, OTT ve web’de sağlanan içerikler veya aynı zamanda Kore’de yayınlanan Kore sinema filmleri ve oyunları için verilecek. 13 Mayıs akşamı saat 21.00’den itibaren JTBC’de canlı yayınlanacak ve Covid-19 durumu dikkate alınarak katılımsız olarak gerçekleştirilecek.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu