K-MagazinK-Medya

Hive, Müzeyi 14 Mayıs’ta Açılacak + Müzik, Sanatçı, Hayran Anma Alanı

“Dispatch”e göre eğlence şirketi “Hive”, müzik değerlerini içeren bir müze açacak.

Hive , HYBE INSIGHT ofisini önümüzdeki ayın 14’ünde Seul’deki Yongsan-do’daki yeni bir binada açacak. 1. ve 2. bodrum katlarında yaklaşık 4.700 metrekarelik bir zemin alanına sahiptir.

Hive Insight karmaşık bir kültürel alandır. Hive’ın müziğe bakış açısı birçok yönden çözüldü. Hive müziğini, sanatçılarını ve hayranlarını kutlamak için bir yer açıyor.

Hive’ın haberine göre, “‘Müziğe inanıyoruz’, yeni misyonu renkli sergi alanları ve içeriğiyle somutlaştırmıştır.” diyor.
“Seyirciye Hive’nin müziğinin büyük gücünü ve izlenimini hissettireceğiz” diye devam etti.

Hive etiketinden sanatçılar tarafından oluşturulan çeşitli içeriklerin yanı sıra Hive’ın müziği hakkında hikayeler toplandı.
Ayrıca sanatçıların ve hayranların zafer anlarını kaydedebilecekleri ve ziyaretçilerin beş duyularını kullanarak müzik deneyimleyebilmeleri için bir alan yaptılar.

Çevrimiçi olarak işletilecek ve önceden rezerve edilecek. Hive Insights’ın resmi web sitesinde ve gelecek ayın 3’ünde açılan mobil uygulamadan başvurabilirsiniz.
Bu arada Hive bir eğlence şirketi. Bang Sie-hyuk başkanıdır. Lee Hyun, BTS, TXT, Enhyphen, GFRİEND, Nu’est, Seventeen, vb gruplar içeriyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu