K-Medya

“Bana Bir Protesto E-Postası Gönder” Ham Sowon, Gir Grup Sohbet Odası Kamuoyu Çalışması

“Lütfen beni çok şikayet edin.” (Ham Sowon)

Ham So-won, “Grup Konuşma Odası” üyelerini bir kamuoyu yarışması düzenlemek için harekete geçiriyor. Bir göstericinin koordinatların fotoğrafını çekmesi ve yorum çalışması istemesi alışılmadık bir durumdur.

Ham So-won, eğlence şovlarının manipülasyonu konusundaki tartışmalara neden oldu. “The Taste of Wife” da göründü ve halk tarafından yalanlar ortaya koyduğu ve fazla ambalajladığı için eleştirildi.

Ham, “Kişisel bilgilerim hakkında konuşamadım” dedi. “Abartılı bir yapım vardı. Mazeret uydurmayacağım. Özür dilerim. Özür dilerim.

Ancak Ham So-won su altında yorum yazmaya çalıştı. Küçük bir elit hayran grubunun grup sohbet odasında protesto, telefon görüşmeleri ve raporlar istedi.

“Dispatch”, grup sohbetinin bir kısmını elde etti. Ham So-won, A medyasını eleştiren bir makaleden bahsetti ve muhabirden bir protesto postası göndermesini istedi.

“Muhabir A’ya e-posta gönderirseniz çok memnun olurum.” (Ham Sowon)

“Muhabir B beni çok kötü olmakla suçladı.” (Ham Sowon)

“Lütfen muhabir C’yi (YouTube) rapor edin. Benim yüzümden çok para kazanıyorsunuz.” (Ham Sowon)

Ham So-won, ev alışverişine çıkma konusunda da çifte bir tavır sergiledi. Medya gönüllü olarak ayrıldıklarını duyurdu, ancak grup sohbet odasında haksızlıktan şikayet ettiler. Hayranlar hemen protesto etmek için evdeki alışveriş müşteri merkezini aradı.

Kadın 1: Az önce aradım ve kibarca gerçeği geride bıraktım. Siz olmadan ürünü satın almanıza gerek yok. ^^

Gelir gelmez ev alışverişini aradım. ^^

Ev alışverişini arayabilir ve Sowon’dan şovda olmasını isteyebilir miyim?

Ham: Teşekkür ederim.

Cheong Wa Dae’nin ulusal dilekçesinin de saf olduğundan şüpheleniliyor. 13’ünde, “OOO’da Cadı Avını Durdurun” dilekçesi yazılı bir senaryoya yakın.

Evet, dilekçe sahibi Pantokbang’ın bir üyesidir. Grup sohbet odasında bir dilekçe paylaşarak oyları teşvik etti. Ham So-won, Instagram’ı için ona teşekkür etti (sanki bilmiyormuş gibi).

Tabii ki, hayran kafelerde koordinatların fotoğraflarını çekerek de ‘toplam güç’ kullanıyorlar. Bu, hayranların gönüllü bir hareketidir. Ünlülerin kendi kendilerini koordine etmeleri alışılmadık bir durumdur.

Pantokbang’ın bir üyesi olan Ham So-won, “Dispatch’e Ham So-won’u sevdiğim için katıldım, ancak (grup sohbet odası) daha da kötüye gittiğini hissettiğim için Dispatch’e katıldım” dedi.

Düşünme yok ama biz sadece bunun haksız olduğunu söylüyoruz. Muhabirlere baskı yapmak ve kamuoyunu değiştirmek için hayranlarını kullanmaya çalışıyor. Şu anda tek ihtiyacım olan içten bir özür. “

Ham So-won, canlı yayınlar da dahil olmak üzere sosyal medya faaliyetlerine devam ediyor. Aynı zamanda diyet arabası ve basınçlı çorap satışları da devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu