K-Medya

Cha Hong-il’in “Koreli Şirketler ile Yabancı Şirketler Arasındaki Fark”

L blok şirketleri için pazarlamacı olan Cha Hong-il, taşındıktan sonra bunu öğrendiğini söyledi.

MBC’nin eğlence programı “İşe gidiyorum!” 13 Nisan’da yayınlanan, inançla yollarına çıkan dört kişinin ikinci V-log’unu içeriyordu.

Kim Gu-ra, “Yabancı bir şirkete gittiğimde öncekinden bir fark olmalı” dedi. Cha Hong-il, “Koreli şirketler belgelerin yazı tipini bile kontrol etme kültürüydü. Yabancı topluluk çok daha özgür, ancak şirketin refahı hayal kırıklığı yaratıyor.”

Kore dinamik ve trendlere duyarlı. “Bir şey yaparsak, ertesi gün çıkacak, ancak yabancı şirketler bir ay bekleyecek.” Cha Hong-il, “Yabancı şirketler acelesiz beklemeli” dedi. Tüm oyuncular başını salladı.

Cha Hong-il ayrıca, etkinliklere ev sahipliği yapmak da dahil olmak üzere çeşitli görevler olduğunu söyledi. “Olaylarda çocuklar bazen blok alırlar, ancak bir dereceye kadar gözden kaçırırlar” dedi. “Çocuklar bizim elçilerimizdir.”

Özellikle, “Çocukları gelirken böyle görmekten mutluyum” dedi, çalışmanın sevincini dile getirdi. Ayrıca, “Büyükannem ve büyükbabam gelip ‘İyi bir iş yapıyorsun’ dediğinde gurur duyuyorum. “Dedi. Öte yandan bir hafta sonu etkinliği olduğu için de zor. “

MBC’nin eğlence programı ‘Anyway to Work!’ (Jung Da-hee ve Jung-woon tarafından yönetilen), ‘Video + Blog’ formatını bir eğlence formatına uygulayan ilk yayın şirketidir ve insanların çeşitli kazançlarını ve gerçek çalışma hayatlarını gösteren yeni bir konsept gözlem programıdır.

MBC’nin eğlence programı ‘İşe gidiyorum!’ her Salı saat 21: 20’de yayınlanıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu