Erkek GruplarK-Pop
Trend

Enhyphen, yeni albümün ikinci görsel konseptini ‘DOWN’ ortaya koyuyor

‘4th Generation Hot Icon’ ENHYPEN, yeni albüm ‘BORDER: CARNIVAL’ın ikinci görsel konseptini açıkladı.

ENHYPEN, 9 nisan saat 18:00’de resmi SNS kanalında yeni görsel konseptin ‘DOWN’ duygu durum panosunu yayınladı ve 10 nisan saat 00.00’da ile ilgili videolar ve fotoğraflar yayınladı. 7.’sinde piyasaya sürülen ‘HYPE’ konsepti, kırmızı filtreli renkli bir karnavalın sarhoş olma hissini ifade ediyorsa, ‘DOWN’, net parlaklık ve renk kontrastı ile aydınlatma üretimi ile başka bir yoğunluk boyutu sunuyor.

Gözüme ilk gelen şey, sanki üst ve alt devrilmiş gibi dünya ve kaotik şehirde seyahat eden çocukların özgür ruhu. ENHYPEN, yere baş aşağı gömülmüş bir araba kullanarak sembolik olarak altüst olmuş dünyayı, gösterişli kamera çalışması ve grafik efektlerle sınırların kırıldığı bir alanı tasvir ediyor.

‘HYPE’nin ardından,’ DOWN ‘versiyonu da zengin bir içeriğe sahipti ve küresel fandom tarafından memnuniyetle karşılandı. ENHYPEN’in geri dönüşünü izleyen dünyanın dört bir yanındaki K-pop hayranları, her üye için ayrı videolar, ruh hali panosu, iki duygu içeren bireysel fotoğraflar, ünite kesikleri ve grup fotoğrafları gibi içeriğin hem miktarı hem de kalitesinden memnun olduklarını söylediler. ENHYPEN’in halen duvağa sarılan ‘UP’ versiyonu ile ortaya çıkacak bir başka cazibesi de dikkat çekiyor.

Bu arada, ENHYPEN 26’sında ikinci mini albümleri ‘BORDER: CARNIVAL’ yayınlayacak. Ön satışına 5. gün saat 11.00’de başlanan yeni albüm, 3. gün 7.’sine kadar erken bir zamanda 370.000 kopya aştı. Ön siparişte 300.000 kopya kırması 20 gün süren ilk albüm ‘BORDER: DAY ONE’ ile karşılaştırıldığında, ENHYPEN’in korkunç büyümesini ölçebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu