K-Magazin

Cosmic Girls, Yemeklerinin Artık Tamamen Ücretsiz Olduğunu Açıkladı

‘Kim Shin Young’ın Noon Song of Hope 8 Nisan bölümünde, Cosmic Girls‘ Unnatural ‘ile geri dönüşlerinden ve çıkışlarından bu yana nelerin değiştiğinden ve daha fazlasından bahsetti. Exy, SeolA, Eunseo ve Yeoreum kendilerini sırasıyla aslan, balina, yavru kaplan ve yavru çita olarak tanıttı ve “Bu albümün konsepti için her birimiz için bir hayvan belirledik.” dedi.

Hayranlar, Cosmic Girls’ün kendilerine söz verdikleri gibi bir müzik şovunda birinci olduktan sonra hayvanlarını sahnede sergilediklerini biliyorlar. SeolA, “Bunu beklemiyordum. Geri dönüş haftasında telaşlıydı. Birinciliği düşünmek için zamanım olmadı, önceden söz vermiştik bunu gerçekleştirdik.” ve Yeoreum, “Hemen yapacağıma söz verdim. birinciliği kazandık, ama birçok hayvan karıştı. Burası bir hayvanat bahçesi gibi oldu. ” dedi.

Cosmic Girls üyeleri ayrıca çıkışlarından bu yana en büyük değişikliği açıklayarak, “İlk çıkışımızdan bu yana pek çok değişiklik oldu, ancak yemeklerimiz tamamen ücretsiz hale geldi. Bu yüzden çok fazla kullanıyoruz. Duramıyoruz. Çok yiyoruz ve çok sipariş veriyoruz. ”

Cosmic Girls’ün “Unnatural” şarkısını dinlediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu