K-Magazin

Eski Gugudan üyeleri Nayoung, Mimi ve Soyee, Jellyfish Entertainment ile sözleşmelerini bitirdi

Eski Gugudan üyeleri Nayoung, Mimi ve Soyee, Jellyfish Entertainment ile olan sözleşmelerini sona erdirdi.

30 Mart’ta Nayoung, Instagram’da “Uzun bir tartışmadan sonra Jellyfish Entertainment ile olan özel sözleşmemi bitireceğim. Yeni bir hayalle ilerlemeye çalışıyorum. Sevgili dostlar bana çok sevgi ve destek verenlerin sayenizde çok mutlu oldum. Sayenizde bir hayalim vardı ve bunu başarabildim. Size daha iyi bir Nayoung ile borcumu ödeyeceğim.

Soyee, 31 Mart’ta Instagram’dan sözleşmeyi bitirdiğini doğruladı, “Jellyfish Entertainment ile olan sözleşmemi bu yılın Mart ayında bitirmeye ve yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim. Hayranlarıma bunu ilk söyleyen ben olmak istedim, bu yüzden bir mektup yazdım. En iyi arkadaşlarım sayesinde her zaman parlayabildim ve gülmekten mutlu oldum. Daha geniş alanlarda deneyim kazanacağım ve büyüyeceğim. Aynı şekilde sarsılmaz desteğinizi istiyoruz.”

Mimi, “Jellyfish ile sözleşmemi imzaladım. Bir Gugudan üyesi olarak size kendimi daha fazla göstermek istedim, ancak çok üzgünüm. Şimdiye kadar hiçbir şeyle değiş tokuş edilemeyen değerli anılar bıraktığınız için teşekkür ederim umarım gelecekte daha fazla anı yaratabiliriz. “

İlgili bir haberde Gugudan, 2020 yılının Aralık ayında 4 yıl sonra resmen dağıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu