K-Magazin
Trend

BLACKPINK’ten Jennie ve G-Dragon çıkıyor!

Dispatch, BLACKPINK’ten Jennie ve G-Dragon’un flört ettiğini ortaya çıkardı.

24 Şubat’ta medya kuruluşu Dispatch, Jennie (24) ve G-Dragon’un (32) bir yıldır ilişki içinde olduğunu bildirdi. G-Dragon’un Hannam’daki lüks dairesi, onların buluşma noktası oldu.

G-Dragon’un apartman kompleksi otoparkı

G-Dragon’un çatı katı, giriş için 2 adımlı bir doğrulama süreciyle oldukça güvenli ve yüksek profili olan ayrı bir girişi var. Jennie arabasını güvenlik sistemine kaydettirdi, bu yüzden her ziyaretinde doğrulaması gerekmedi. Daha sonra doğrudan çatı katına giden ayrı bir asansör kullandı.

Jennie’nin Buluşma Rutini

Jennie’nin buluşmalar için bir rutini vardı, BLACKPINK’in programından hemen sonra G-Dragon’u ziyaret etti. İlişkileri, en azından YG Entertainment bünyesinde halka açıktı. Jennie’nin menajeri Jennie’yi G-Dragon’un evine bıraktı ve sonra onu aldı. Bazen G-Dragon’un menajeri G-Dragon yerine onu gezdiriyordu. G-Dragon ayrıca BLACKPINK’in ilk tam albümü için sette Jennie’yi destekleyen bir müzik videosu çekim setinde görüldü.

G-Dragon Buluşma Rutini

31 Ocak’ta Jennie, G-Dragon’un evini konser salonuna doğru terk ederken görüldü. G-Dragon’un arabası da Kintex’te görüldü. İkilinin yakın bir tanıdığı Dispatch’e şunları iletti, “YG’deki pek çok kişi ilişkilerini fark etti. Jennie’nin annesi de ilişkilerinin farkında.”

Umarız mutlu bir ilişki geçirirler!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu